درباره و قوانین کافه گرافیک 


همیشه برای تیم کافه  گـرافیک یک دغـدغه بزرگ در زمینه گرافیک وجود منبعی بـه دور   از کــپی بـا رعـایـت حـق کـپـی رایـت و همـچنین استفاده از مناسبت های ایرانـی در طراحی ها بوده، که تیم کـافه گرافــیک این چالش رو با راه اندازی این وب سایت برطرف کرده است.گروه کافه  گرافیک در سال ۱۳۹۶ با شناخت نیاز همکاران عزیز صنف چاپ و گرافیست های خلاق  و در راستای برطرف کردن این نیاز تاسیس شد.

این سایت متعلق به تیم کافه  گرافیک با مدیریت رضا جنتی می باشد.

سایت کافه  گرافیک در زمینه طراحی و فروش مجموعه طرح های فتوشاپ. PSD .  AI و تصاویر استوک  فعالیت دارد.


قوانین و مقررات کافه  گرافیک:
۱- کلیه فعالیت های cafeegraphic.com منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.   استفاده شما از سایت cafeegraphic.com به معنی پذیرش قوانین می باشد.
کافه  گرافیک
قوانـــــــــین: تمامی حقوق برای کافه گرافیک محفوظ است، فروش و اهدای طرح های لایه باز سایت کافه گرافیک شرعاً ، عرفاً و اخلاقاً مذموم بوده و غیرقانونی است و پیگرد قضایی دارد.
کافه  گرافیککافه  گرافیک
۲- درصورت عدم دانلود در یک روز ، دانلودها به روز بعد منتقل نمی شوند.ساعت ریست دانلود ها  ساعت ۲۰:۳۰  هر شب میباشد. و بعد از این ساعت تعداد دانلود های روز بعد شروع خواهد شد .
کافه  گرافیک
۲-شما مجاز به انتشار یا اشتراک طرح های کافه گرافیک نیستید.( حتی طرح هایی که به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد.)فقط مجاز به چاپ طرح ها می باشید.
کافه  گرافیک
۴-هر هفته یک فایل رایگان منتشر می شود.فایلهای رایگان را می توانید از سایت یا کانال تلگرام کافه گرافیک   (t.me/cafeegraphic_com) دانلود کنید.
کافه  گرافیک
۵- طرح های جدید را می توانید از پیچ اینستا گرام کافه گرافیک به آدرس :   (www_cafeegraphic_com ).ببنید .
کافه  گرافیک
۶-  کافه  گرافیک هیچگونه مسئولیتی در قبال غلط املایی طرح ها نداشته و غلط گیری نهایی به عهده  طراح و خریدار می باشد .
کافه  گرافیک

۷- لینک دانلود به مدت ۳ روز فعال است. در صورت عدم دانلود مسئولیتی متوجه کافه گرافیک نخواهد بود.


تلفن مدیر سایت: رضاجنتی ۸۰۶۶ ۹۸۱  ۰۹۱۵

کافه  گرافیک

پاســخــگـویـی:(شــنبه الـی پنــجشنبه،سـاعت ۹ الی ۱۳ – ۱۷ الــی ۲۱) 

کافه  گرافیک

ایمیل: info[@] cafeegraphic.com